چرا آکادمی ارزدیجیتال؟

پنج سال پربازدیدترین و مورداعتمادترین وب‌سایت ارزهای دیجیتال ایران بودن، کار آسانی نیست. در این پنج سال، میلیون‌ها کاربر در پلتفرم ارزدیجیتال جواب سؤال‌های خودشان را در میان مطالب آموزشی ما پیدا کردند و از این تعداد، خیلی‌ها به‌واسطهٔ همین آموزش‌ها موفق شدند از شر کلاهبردارها و افراد سودجو فرار کنند.

حالا یک قدم دیگر برداشتیم و آکادمی ارزدیجیتال را راه‌اندازی کردیم. جایی که تعدادی از بهترین‌های حوزهٔ آموزش ارزهای دیجیتال، برای آموزش و یاددادن به شما می‌کوشند. 

پنج سال تعامل با میلیون‌ها کاربر باعث شده است تا نیازهای کاربران را بشناسیم و بر اساس همین نیازها آموزش‌هایمان را تولید کنیم. فرقی ندارد که به‌دنبال آموزش ترید باشید، آموزش متاورس بخواهید یا دورهٔ NFT بخواهید،‌ همه آنها را در آکادمی ارزدیجیتال پیدا می‌کنید.

ضمانت بازگشت وجه

تمام دوره‌های بلند (بیش از ۳ ساعت) آکادمی ارزدیجیتال ضمانت بازگشت وجه دارند. اگر به هر دلیلی پس از خرید دوره تصمیم به انصراف گرفتید، فقط کافی است درخواست خود را برای عودت وجه ثبت کنید.

بدون محدودیت زمانی

دوره‌های آکادمی ارزدیجیتال از قبل ضبط شده‌ است؛ یعنی شما می‌توانید با هر ترتیب و سرعتی که می‌خواهید، دوره را تماشا کنید. هیچ محدودیت زمانی‌ای برای تماشای دوره‌ها در نظر گرفته نشده‌اند و با یک بار خرید، به‌صورت مادام‌العمر دوره و تمام به‌روزرسانی‌های آن در دسترس شما خواهند بود.

خرید و استفاده بدون دردسر

برای خرید دوره‌های آموزشی آکادمی ارزدیجیتال نیازی به پرکردن فرم‌های وقت‌گیر نیست. تنها با واردکردن شماره تلفن، نام و آدرس ایمیل می‌توانید به صفحه پرداخت بروید. 

پس از خرید دوره، لایسنس دوره در اختیار شما قرار می‌گیرد و می‌توانید در اسپات‌پلیر دوره خود را با هر ترتیبی که دوست دارید ببینید. آموزش اسپات‌پلیر و نحوه استفاده از لایسنس دوره را در صفحه هر دوره یا پس از خرید مشاهده می‌کنید.

ما دغدغهٔ آموزشِ شما را داریم

طی چند سال گذشته که در خط مقدم آموزش حوزه کریپوکارنسی بودیم، نیاز کاربران به آموزش و دانش‌افزایی را با پوست و استخوان‌مان حس کردیم. هزاران کاربر را دیدیم که در دام کلاهبرداران افتادند و با هزاران کاربر تعامل داشتیم که ضعف آموزشی داشتند.

درک این نیاز باعث شده است تا نهایت تلاشمان را برای دانش‌افزایی در حوزه ارزهای دیجیتال فارسی انجام دهیم.